Župan, zamjenici župana i predsjednik Županijske skupštine u posjetu novom splitsko-makarskom nadbiskupu


Župan Splitsko-dalmatinske županije Blaženko Boban, zamjenici župana Ante Šošić i Stipe Čogelja, predsjednik Županijske skupštine Mate Šimundić te pročelnik Kabineta župana Davor Pavić danas su bili u nastupnom posjetu novom splitsko-makarskom nadbiskupu i metropolitu monsinjoru Draženu Kutleši. Župan Boban izjavio je kako je cilj ovoga posjeta poticanje nekih novih tema i razgovora o tješnjoj i boljoj suradnji. „Neizostavna tema razgovora je bio sveti Jeronim, koji je zaštitnik naše županije. Razgovarali smo i o suradnji sa župama u nadležnosti splitsko-makarskoga nadbiskupa“, izjavio je Boban.

Nadbiskup Kutleša zahvalio je izaslanstvu na posjetu. „Zahvaljujem na svemu što čine u našoj županiji, kao i na suradnji koja je do sada bila. Vjerujem kako će se i u budućnosti nastaviti takva suradnja“, poručio je monsinjor Kutleša.