MANDATNO POVJERENSTVO

Predsjednik:
1. Ferdo Kurtović

Članice/ovi:
2. Edita Grubišić
3. Igor Skoko

ODBOR ZA IZBOR I IMENOVANJA

Predsjednik:
1. Kruno Peronja

Članice/ovi:
2. Saša Horvat
3. Josip Lešina
4. Ante Čikotić
5. Sandra Mitrović Nikšić

ODBOR ZA STATUT I POSLOVNIK

Predsjednik:
1. Vinko Maroević

Članice/ovi:
2. Diana Breko
3. Nevenka Bečić 
4. Kruno Peronja
5. Ivana Ljulj

ODBOR ZA GOSPODARSTVO

Predsjednik:
1. Zlatko Ževrnja

Članovi:
2. Marin Mazić
3. Mate Rebić
4. Maja Zelić
5. Klement Bašić

ODBOR ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB

Predsjednik:
1. Ivan Kovačić

Članovi:
2. Jadranka Brečić

3. Jadran Čizmić
4. Ante Obad
5. Nataša Delonga Poparić

ODBOR ZA PROSVJETU, KULTURU I SPORT

Predsjednik:
1. Petroslav Sapunar

Članice/ovi:
2. Tomislav Buljan
3. Božo Župić
4. Denis Bobeta
5. Danijela Uljević

ODBOR ZA PROSTORNO UREĐENJE I ZAŠTITU OKOLIŠA

Predsjednik:
1. Baran Ante

Članovi:
2. Filip Vidulin
3. Damir Ćosić
4. Natalija Rajčić
5. Dragan Žuvela

ODBOR ZA FINANCIJE

Predsjednik:
1. Nevenka Bečić

Članice/ovi:
2. Ivica Kusić
3. Josip Lešina
4. Ante Projić
5. Ante Renić

ODBOR ZA LOKALNU I PODRUČNU (REGIONALNU) SAMOUPRAVU

Predsjednik:
1. Ante Pranić

Članice/ovi:
2. Tonči Božanić
3. Živko Nenadić
4. Petroslav Sapunar
5. Fabijan Vučetić

ODBOR ZA JAVNA PRIZNANJA

Predsjednik:
1. Ante Bačić

Članovi:
2. Saša Horvat
3. Jozo Vidić
4. Natalija Rajčić

5. Milija Baldić Lukšić

ODBOR ZA MEĐUNARODNU I MEĐUŽUPANIJSKU SURADNJU

Predsjednica:
1. Lucija Puljak

Članice/ovi:
2. Ante Bačić

3. Danica Baričević
4. Filip Vidulin
5.

ODBOR ZA RATNE VETERANE

Predsjednik:
1. Nikola Tokić

Članovi:
2. Ferdo Kurtović
3. Ivan Bikić
4. Marko Vukasović
5. Fabjan Ruščić

ODBOR ZA SURADNJU S HRVATSKIM ISELJENICIMA

Predsjednik:
1. Jozo Vidić

Članice/ovi:
2. Ferdo Kurtović
3. Ivan Bikić
4. Jelena Trogrlić

5. Vjeran Dragičević

ODBOR ZA POMORSTVO, PROMET, INFRASTRUKTURU I RIBARSTVO

Predsjednik:
1. Tonči Božanić

Članice/ovi:
2. Edita Grubišić
3. Tomislav Buljan
4. Damir Krstinić

5. Ivan Krželj